Superpozycja
Sesja fotograficzna - Mieszkanie w Gliwicach
2014-12-03
Zapraszamy do galerii! Przedstawiamy świeżutkie zdjęcia z zakończonej realizacji mieszkania na poddaszu kamienicy w centrum Gliwic.
Mieszkanie w Katowicach
2014-06-30
Zapraszamy do zapoznania się z projektem mieszkania dla singla, na osiedlu Bażantowo w Katowicach.
Wnętrza restauracji Bistro 11
2014-06-09
Bistro 11 to nowe miejsce na mapie Krakowa, które już niebawem zostanie otwarte. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć przy jego projekcie.
Wnętrza biura Hybris
2014-05-01
Zakończyliśmy prace nad projektem biura dla firmy Hybris. Nowa siedziba znajduje się w Domu Handlowym Ikar w Gliwicach, powierzchnie biurowe zajmują cztery kondygnacje, dodatkowo na ostatniej kondygnacji przewidziano strefę relaksu dla pracowników. Zastosowaliśmy mobilne zielone ściany, ilość użytych roślin to blisko 6 tyś. Niebawem pełna sesja fotograficzna z realizacji projektu.
Biuro Multimedia Inspire Group
2013-07-30
Przedstawiamy kolejny projekt. Zaprojektowaliśmy biura dla Multimedia Inspire Group w Gliwicach. Celem było stworzenie nowoczesnych, nietuzinkowych wnętrz mających swój klimat. 
Dom w Katowicach
2013-04-07
Projekt przebudowy domu z lat 60’, znajdujący się w Katowicach - Bogucicach. Wnętrza zostały całkowicie przeprojektowane. Wyburzono większość ścian na parterze, dobudowano taras. Piwnice zostały pogłębione i przekształcone w część rekreacyjno - wypoczynkową, z sauną, bilardem i kinem domowym.
Projekt wnętrza został oparty na kontraście elementów tradycyjnych - drewnianych podłóg i mebli oraz nowoczesnych, minimalistycznych form i chłodnych kolorów.
Mieszkanie na poddaszu w Gliwicach
2013-03-03
Zakończyliśmy pracę nad kolejnym projektem. Tym razem przedstawiamy mieszkanie na poddaszu kamienicy w centrum Gliwic. Poddasze w założeniu miało być jasne i przestronne - nowoczesne i klimatyczne.
Wnętrza biura Possible Worldwide
2012-11-07
Miło nam poinformować, że zakończyliśmy realizację projektu biura Possible Worldwide. Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy.